S Z K O Ł A  P O D S T A W O W A  

W  B R U S Z E W I E 

 

 

 

AKTUALNOŚCI

GŁÓWNA

O NAS

HISTORIA SZKOŁY

NASZE OSIĄGNIĘCIA

WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY

NASI ABSOLWENCI

SAMORZĄD SZKOLNY

KADRA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

DOKUMENTY

GALERIA

KONTAKT

 

W niedzielę 15 września b.r. odbył się Festyn z okazji uroczystego otwarcia placu zabaw dla dzieci, przy Szkole Podstawowej w Bruszewie. Deszczowa aura ostatnich dni była dla nas wyrozumiała. Chmury w tym dniu nad nami się rozpierzchły, zaświeciło słońce. Było pogodnie i ciepło, co sprawiło, że Festyn cieszył się dużą popularnością.

Spotkanie rozpoczęliśmy o godz. 13:15 Mszą Św., po której nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi przez Panią Dyrektor Krystynę Leśniewską, Wójta Gminy Sokoły Józefa Zajkowskiego, Przewodniczącą Rady Gminy Hannę Marię Kurzyna, Prezesa OSP w Bruszewie Władysława Zalewskiego, przedstawiciela Rady Rodziców Dorotę Zarzecką oraz Burmistrza Suraża Sławomira Halickiego reprezentującego stowarzyszenie N.A.R.E.W.

Na uroczystość przybyli przedstawiciele miejscowego biznesu, księża naszej parafii, przedstawiciele kuratorium, dyrektorzy sąsiednich szkół, mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz liczni goście.

Program uroczystości był bogaty, każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Prócz występów naszych uczniów, którzy piosenkami i tańcem powitali zgromadzonych gości można było też zobaczyć pokazy sprawnościowe PSP z Wysokiego Mazowieckiego, występ zespołu wokalno – instrumentalnego z Sokół, iluzję „W świecie magii” Karola Sanetti, taniec z ogniami. Młodzi artyści prezentowali swoje talenty, a liczne konkurencje sportowe pozwoliły chętnym wykazać się swoją sprawnością. Wśród dodatkowych atrakcji znalazły się m.in. przejazd bryczkami, kwiaty - motyle we włosach czyli bajane fryzury i malowane twarze, urządzenia pneumatyczne – zjeżdżalnie, Na stoiskach społeczności lokalnej można było degustować najróżniejsze smakołyki, przygotowane przez miejscowe gospodynie z Bruszewa, Faszcz i Jamiołk. Wszystkie te atrakcje były GRATIS!, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!

Wrażenia pozostałe po tym dniu są pozytywne i niezapomniane, jak twierdzą mieszkańcy - pozostaną w pamięci społeczności lokalnej i nie tylko. W tym miejscu, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji Festynu zarówno rodzicom jak i sponsorom. Dzięki Wam ten dzień możemy zaliczyć do bardzo udanych. Jeszcze raz serdecznie wszystkim DZIĘKUJEMY!