S Z K O Ł A  P O D S T A W O W A  

W  B R U S Z E W I E 

 


 

 

AKTUALNOŚCI

GŁÓWNA

O NAS

HISTORIA SZKOŁY

NASZE OSIĄGNIĘCIA

WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY

SAMORZĄD SZKOLNY

KADRA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

DOKUMENTY

GALERIA

KONTAKT


BIEGI PRZEŁAJOWE 2018

27 września 2018r. przy SP w Bruszewie odbyły się już po raz drugi Mistrzostwa Powiatu Wysokomazowieckiego w drużynowych biegach przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i klasy III gimnazjum.

Startowali uczniowie urodzeni w 2010 roku i najstarsi z rocznika 2003. W 12 rozegranych biegach, na dystansach od 600 do 1500m wzięło udział ponad 400 biegaczy z 12 szkół z terenu powiatu.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonali: dyrektor SP w Bruszewie – pani Krystyna Leśniewska.

Sześciu najlepszych zawodników z każdego biegu, oraz trzy najlepsze szkoły w kategorii - Igrzyska Dzieci oraz w każdym roczniku w igrzyskach Młodzieży Szkolnej uzyskiwało awans na półfinał wojewódzki, który odbędzie się w Rybakach koło Miastkowa – na wiosnę przyszłego roku.

Duży sukces odnieśli uczniowie SP w Bruszewie. Mistrzami powiatu zostali – Weronika Klepacka i Piotr Bagiński; drugie miejsca zdobyli – Patryk Kruszewski i Jakub Jamiołkowski.

Drużynowo uczniowie z Bruszewa, w kategorii chłopców rocznik 2005 zajęli I miejsce, a z rocznika 2004 - zostali wicemistrzami powiatu. Życzymy im oraz Fabianowi Kłoskowskiemu z klasy IV dalszych sukcesów.

Po raz kolejny duże słowa uznania należą się rodzicom, którzy zapewnili gorące napoje wszystkim uczestnikom i przepyszne ciasto.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny i organizator imprezy, Andrzej Niwiński – nauczyciel wf w Bruszewie.