ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

DOKUMENTY

OGŁOSZENIA I PRZETARGI

ZAWODY SPORTOWE

Bierzemy aktywny udział w zawodach sportowych na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim zdobywając dyplomy, medale oraz puchary.

TURNIEJE SPORTOWE 2021/2022

II miejsce dziewcząt i VI miejsce chłopców w Podlaskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach na orientację,

V miejsce dziewcząt i chłopców w Lidze lekkoatletycznej Grupy Zachodniej

II miejsce uczennica kl. VIII Weronika Klepacka w biegu na 600 m,

IV miejsce w Podlaskich Igrzyskach Dzieci w rzucie dyskiem ucz. kl.VII – Damian Jaworowski

TURNIEJE SPORTOWE 2020/2021

W bieżącym roku szkolnym większość zawodów sportowych nie odbyła się ze względu na pandemię, dlatego na tym większe uznanie zasługuje uczennica kl VII Weronika Klepacka która zdobyła:

I miejsce w Mistrzostwach województwa podlaskiego w biegu przełajowym na 800m. oraz

V miejsce w biegu na 600 m. w Podlaskich Igrzyskach Dzieci.

7 i 8 miejsce zdobyli ucz. kl.VI - Damian i Fabian w Podlaskich Igrzyskach Dzieci w rzucie dyskiem

TURNIEJE SPORTOWE 2019/2020

I miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkoatletyce w Białymstoku w rzucie dyskiem - Piotr Bagiński

IX miejsce Jamiołkowski Jakub w biegu na 1000 m

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w rowerowej jeździe na orientację - chłopcy

VII miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w rowerowej jeździe na orientację - dziewczęta

IGRZYSKA POWIATOWE

I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kat.kl. VIII - Piotr Bagiński

II miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kat.kl. VIII - Jakub Jamiołkowski

III miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kat.kl. VIII - Magda Jamiołkowska

IV miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kat.kl. VIII - Piotr Faszczewski

III miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci w kat.kl. VIII - Weronika Klepacka

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - chłopcy i dziewczęta z klasy 8

TURNIEJE SPORTOWE 2018/2019

Powiatowe Biegi przełajowe w Bruszewie!

W 12 rozegranych biegach, na dystansach od 600 do 1500m wzięło udział ponad 400 biegaczy z 12 szkół z terenu powiatu.

Nasi uczniowie zdobyli:

- I miejsce w swojej kategorii - Weronika Klepacka kl. V i Piotr Bagiński kl. VII

- II miejsce w swojej kategorii - Patryk Kruszewski kl. VIII i Jakub Jamiołkowski kl. VII

- I miejsce drużynowo chłopcy rocznik 2005

- II miejsce drużynowo chłopcy rocznik 2004

•Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego

I miejsce chłopców w biegach na orientację (11 miejsce dziewczęta)

IV miejsce Piotra Bagińskiego w rzucie młotem

V miejsce w biegu na 300m.

drużyna chłopców z klasy VII finalistami w biegach przełajowych

•Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce:

złote medale zdobyli: Bagiński Piotr w rzucie dyskiem i Patryk Kruszewski w biegu na 600m;

srebrne medale zdobyli: Jamiołkowski Jakub w biegu na 2000m, Bagiński Piotr w biegu na 300m i Jamiołkowska Magda w biegu na 1000m.

IV miejsce drużynowo chłopcy

• półfinał wojewódzki w biegach przełajowych w Nowogrodzie

I miejsce zajął Piotr Bagiński a Jakub Jamiołkowski – IV.

II miejsce zajęli drużynowo chłopcy z kl. 7, a z klasy 8 – IV. uczniowie startowali w strzelectwie i czwórboju lekkoatletycznym Bagiński Piotr jest bezwzględnie najlepszym miotaczem w województwie w swoim roczniku.

TURNIEJE SPORTOWE 2017/2018

22 marca przy SP w Bruszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wysokomazowieckiego w drużynowych biegach przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W 12 rozegranych biegach, na dystansach od 600 do 1500m wzięło udział ponad 300 uczestników z 9 szkół.

- Nasi uczniowie – Weronika Klepacka z kl. IV i Piotr Bagiński z Kl. VI - zostali mistrzami powiatu

- III miejsca zdobyli – Magda Jamiołkowska i Jakub Jamiołkowski – obydwoje z Klasy VI.

- zdobyliśmy IV miejsce drużynowo w kategori dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

- V miejsce Patryk Kruszewski z klasy VII, a wraz z kolegami ze swojej klasy zajął III miejsce drużynowo w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Uczniowie osiągnęli również znaczące sukcesy sportowe w lekkoatletyce i biegach na orientację.

Nasz uczeń został mistrzem województwa w rzucie dyskiem,

w biegach na orientację drużyna chłopców zajęła I miejsce w województwie, a drużyna dziewcząt II miejsce w województwie.

Na Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce zdobyliśmy:

• złoty medal w rzucie dyskiem i biegu na 200 m, złoty medal na 100 i 200 m przez płotki.

- III miejsce w rzucie dyskiem - Piotr Bagińskii kl.V

Życzymy naszym zawodnikom aby w przyszłości osiągali jeszcze lepsze wyniki na arenie sportowej.