S Z K O Ł A  P O D S T A W O W A  

W  B R U S Z E W I E 

 

 

 

GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

O NAS

HISTORIA SZKOŁY

NASZE OSIĄGNIĘCIA

WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY

SAMORZĄD SZKOLNY

KADRA PEDAGOGICZNA

RADA RODZICÓW

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

DOKUMENTY

GALERIA

OGŁOSZENIA I PRZETARGI

ZAWODY SPORTOWE

Bierzemy aktywny udział w zawodach sportowych na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim zdobywając dyplomy, medale oraz puchary.

TURNIEJE SPORTOWE 2019/2020

I miejsce Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkoatletyce w Białymstoku w rzucie dyskiem - Piotr Bagiński

IX miejsce Jamiołkowski Jakub w biegu na 1000 m

I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w rowerowej jeździe na orientację - chłopcy

VII miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w rowerowej jeździe na orientację - dziewczęta

IGRZYSKA POWIATOWE

I miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kat.kl. VIII - Piotr Bagiński

II miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kat.kl. VIII - Jakub Jamiołkowski

III miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kat.kl. VIII - Magda Jamiołkowska

IV miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kat.kl. VIII - Piotr Faszczewski

III miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci w kat.kl. VIII - Weronika Klepacka

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - chłopcy i dziewczęta z klasy 8

TURNIEJE SPORTOWE 2018/2019

IGRZYSKA POWIATOWE

Powiatowe Biegi przełajowe w Bruszewie!

W 12 rozegranych biegach, na dystansach od 600 do 1500m wzięło udział ponad 400 biegaczy z 12 szkół z terenu powiatu.

Nasi uczniowie zdobyli:

- I miejsce w swojej kategorii - Weronika Klepacka kl. V i Piotr Bagiński kl. VII

- II miejsce w swojej kategorii - Patryk Kruszewski kl. VIII i Jakub Jamiołkowski kl. VII

- I miejsce drużynowo chłopcy rocznik 2005

- II miejsce drużynowo chłopcy rocznik 2004

•Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego

I miejsce chłopców w biegach na orientację (11 miejsce dziewczęta)

IV miejsce Piotra Bagińskiego w rzucie młotem

V miejsce w biegu na 300m.

drużyna chłopców z klasy VII finalistami w biegach przełajowych

•Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce:

złote medale zdobyli: Bagiński Piotr w rzucie dyskiem i Patryk Kruszewski w biegu na 600m;

srebrne medale zdobyli: Jamiołkowski Jakub w biegu na 2000m, Bagiński Piotr w biegu na 300m i Jamiołkowska Magda w biegu na 1000m.

IV miejsce drużynowo chłopcy

• półfinał wojewódzki w biegach przełajowych w Nowogrodzie

I miejsce zajął Piotr Bagiński a Jakub Jamiołkowski – IV.

II miejsce zajęli drużynowo chłopcy z kl. 7, a z klasy 8 – IV. uczniowie startowali w strzelectwie i czwórboju lekkoatletycznym Bagiński Piotr jest bezwzględnie najlepszym miotaczem w województwie w swoim roczniku.

TURNIEJE SPORTOWE 2017/2018

Powiatowe Biegi przełajowe w Bruszewie!

22 marca przy SP w Bruszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wysokomazowieckiego w drużynowych biegach przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. W 12 rozegranych biegach, na dystansach od 600 do 1500m wzięło udział ponad 300 uczestników z 9 szkół.

- Nasi uczniowie – Weronika Klepacka z kl. IV i Piotr Bagiński z Kl. VI - zostali mistrzami powiatu

- III miejsca zdobyli – Magda Jamiołkowska i Jakub Jamiołkowski – obydwoje z Klasy VI.

- zdobyliśmy IV miejsce drużynowo w kategori dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

- V miejsce Patryk Kruszewski z klasy VII, a wraz z kolegami ze swojej klasy zajął III miejsce drużynowo w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Uczniowie osiągnęli również znaczące sukcesy sportowe w lekkoatletyce i biegach na orientację.

Nasz uczeń został mistrzem województwa w rzucie dyskiem,

w biegach na orientację drużyna chłopców zajęła I miejsce w województwie, a drużyna dziewcząt II miejsce w województwie.

Na Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce zdobyliśmy:

  • złoty medal w rzucie dyskiem i biegu na 200 m, złoty medal na 100 i 200 m przez płotki.
  • srebrny medal w skoku wzwyż,
  • złoty medal sztafeta 4x60m.

    TURNIEJE SPORTOWE 2016/2017

    IGRZYSKA POWIATOWE

    - I miejsce w skoku wzwyż - Rafał Jamiołkowski kl.VI

    - II miejsce w skoku wzwyż - Mateusz Zambrzycki kl.VI

    - II miejsce w biegu na 100 m przez płotki - Jakub Jamiołkowski kl.V

    - IV miejsce w drużynowych biegach przełajowych

    - IV miejsce tenisistów stołowych

    - V miejsce drużyna chłopców w koszykówce

    IGRZYSKA GRUPY ZACHODNIEJ W LEKKIEJ ATLETYCE

    - I miejsce w rzucie dyskiem - Piotr Bagińskii kl.V

    IGRZYSKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

    - I miejsce w biegu na orientację - chłopcy

    - III miejsce w rzucie dyskiem - Piotr Bagińskii kl.V

    Życzymy naszym zawodnikom aby w przyszłości osiągali jeszcze lepsze wyniki na arenie sportowej.